jak-zarabiac-wiecej-blog-img-anna-kacprzyk

Sprawdź, jak więcej zarabiać. Odważ się na transformację, która zmieni twoje życie.

Zalewają Cię informacje… Są wszędzie… często nieproszone. A Ty chcesz i potrzebujesz ZMIANY, a nie kolejnej informacji. Już się naczytałaś/eś, nasłuchałaś/eś, nawiedzałaś/eś i jak zaczarowana/y stoisz w tym samym miejscu lub zmieniło się ono niewiele. A już na pewno nie tyle ile być chciał/a. Aktualna pozycja – staje się coraz bardziej niewygodna, a może nawet boli. Pragniesz konkretnej zmiany w obszarze zarabiania pieniędzy. Chcesz, aby ktoś pomógł Ci skutecznie w końcu w Twojej przemianie, bo już zbyt długo zastanawiasz się “jak więcej zarabiać”.

Medytacje na YouTube, afirmowanie, zaklinanie rzeczywistości pozytywnym myśleniem, wyzwania, książki, wizualizacje, kursy za 159 czy 545 zł… To wszystko już było, nie dało oczekiwanej zmiany. A Ty wciąż się zastanawiasz, “jak zarabiać więcej.” 

Dla jasności – wizualizacje i medytacje wg. mnie są tylko małym elementem w procesie zmiany.

Jak zarabiać więcej z lekkością i bez walki?

Nadal czujesz, że utknęłaś/ąłeś ze swoim biznesem w martwym punkcie. To pytanie, “jak zarabiać więcej,” krąży w Twojej głowie jak mantra. Trudność polega na pozyskiwaniu nowych, wartościowych klientów i na osiągnięciu takiej stabilności finansowej, która pozwoli Ci odetchnąć z ulgą. Pieniądz nie płynie swobodnie, a Ty masz wrażenie, że inwestując w siebie, wciąż stoisz w miejscu. Zarabianie kosztuje Cię dużo nieprzyjemnych emocji, zdrowia i czasu.

Pracujesz wysiłkowo. Każdego dnia zadajesz sobie pytanie, “jak zarabiać więcej,” ale im bardziej się napinasz, tym większy opór odczuwasz. Zwalniasz hamulec, a jednak nic się nie zmienia. Czujesz się uwięziona/y i w potrzasku, bez jasnej ścieżki wyjścia, aby wejść na kolejny, wyższy dla Ciebie poziom zarabiania. Praktykujesz wdzięczność, masz wspierających ludzi wokół, jesteś autentyczna/y… i to wszystko zdaje się być niewystarczające.

Jakaś blokada jest, COŚ Cię trzyma i nie chce puścić. Momentami czujesz bezradność, niemoc i chce Ci się płakać, bo dochodzisz do ściany…

Dobra wiadomość jest taka, że może być inaczej. 

Inaczej czyli więcej, lżej, bez walki. I co? Jak to brzmi dla Ciebie?

Możliwe, że powiesz, że w twoim przypadku to nie jest możliwe. Czujesz, że jesteś wyjątkowo trudnym przypadkiem. Też się kiedyś za taki uważałam.

Przepracowałam siebie na wielu poziomach w temacie zarabiania  pieniędzy. Odkleiłam od siebie mnóstwo programów w podświadomości, przekonań. Zmieniłam kompletnie swój wewnętrzny obraz siebie. Zajęło mi to trochę czasu. Ale zyskałam doświadczenie i wiem, jak mam Ciebie teraz przeprowadzić przez proces, abyś i Ty mogła/mógł zarabiać pieniądze z lekkością, łatwością.

Potrzebujesz między innymi:

#skutecznie zmienić negatywne przekonania o sobie , zarabianiu pieniędzy, a wówczas zaowocuje to jego przepływem.

#zacząć głęboko wierzyć w siebie i swoje możliwości.

#czuć swoją wartość

#ufać swojemu głosowi wewnętrznemu

#uwolnić emocje, które blokują przepływ i są sprawcą aktualnej sytuacji

# pozbyć się uczucia gorszości, niewystarczającości, niedośćdobrości itd.

#ujarzmić krytyka wewnętrznego i puścić nadmierną kontrolę

Jestem w tym ekspertką, skuteczną hipnoterapeutką sukcesu. Chętnie pomogę Ci w odkryciu Twoich potencjałów i  blokad, które aktualnie nie pozwalają Ci doświadczać przepływu finansowego, abyś realizował/a  z łatwością swoje cele i rozwijał/a się biznesowo.

Pomogę Ci, aby Twoje marzenia o swobodzie finansowej, uczuciu radości i spełnieniu stały się rzeczywistością. Niech to będzie początek Twojej transformacji. Niech to będzie moment, w którym odważysz się zacząć zarabiać więcej i żyć bardziej spełnionym życiem. Gotowa/y na tę zmianę? 

Daj sobie szansę i odkryj, jak zarabiać więcej – teraz jest idealny moment na rozpoczęcie tej niesamowitej podróży.

To będzie proces, miejscami wymagający, ale zapewniam Cię, że warto. Każdy kto przeszedł ten proces, ma namacalne finansowe comiesięczne efekty tej zmiany i pracy. Niektóre opinie znajdziesz u mnie na stronie www.annakacprzyk.pl  lub na moim fanpage https://www.facebook.com/Hipnoterapeuta.anna.kacprzyk/reviews

Więcej  o tym jak pracuję, możesz przeczytać  tutaj:

Możesz umówić się ze mną, kobietą, która transformuje życia- na bezpłatną konsultację.

Gotowa/y by stanąć do tematu jak zarabiać więcej…?

Do zobaczenia na wspólnej drodze!

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top