Sesje indywidualne

Dopóki nie uczynisz nieświadomego świadomym, to będzie kierowało Twoim życiem, a Ty będziesz nazywać to przeznaczeniem.
Carl Gustaw Jung

INDYWIDUALNE SESJE TERAPEUTYCZNE

Jeśli jesteś osobą, która:

HIPNOTERAPIA — REMEDIUM NA TWOJE PROBLEMY

Mam dla Ciebie dobrą wiadomość!

Dzięki hipnoterapii jestem w stanie Ci skutecznie pomóc. Szybko odnajduję źródło problemu, pomagam je zneutralizować oraz wspieram we wprowadzeniu oczekiwanej zmiany. Zaczniesz znowu cieszyć się życiem bogatym w zdrowie i miłość.

HIPNOTERAPIA - CIESZ SIĘ ŻYCIEM

Pomogę Ci tworzyć Twój dobrostan - dobre życie.

Pozbędziesz się blokad, trudnych emocji, nałogów, chorób i bóli psychosomatycznych.

Przepracujesz ograniczające Cię przekonania oraz pokonasz własne ograniczenia.

Uwolnisz się w końcu od przeżytych traum i schematów rodowych.

Będziesz mieć nowe zdrowe reakcje, zachowania, nawyki, wspierające myśli.

anna-kacprzyk-hipnoterapia-04

Hipnoterapeuta, trener mentalny, coach

Wszystkie metody, którymi pomagam, doświadczyłam na sobie. Hipnoterapia pomogła mi zmienić siebie — dziś cieszę się życiem bogatym w zdrowie, miłość i pieniądze. Jeśli też chcesz tego doświadczyć i masz w sobie gotowość do zmian, to zapraszam Cię na sesję indywidualną.

Indywidualne sesje terapeutyczne

 • Sesja trwa 2 – 2,5h.
 • Na pierwszej sesji określisz, jakie chcesz uzyskać rezultaty. Możesz również te informacje wysłać do mnie wcześniej.
 • Ilość sesji jest uzależniona od bardzo wielu czynników i złożoności problemu.
 • Czasami wystarczą 2 sesje, aby rozwiązać trwale problem a w innym przypadku nawet 5 sesji będzie niewystarczające. Każdy jest inny, ma inną historię, wychowywał się w innym środowisku, to wszystko ma znaczenie i oddziałuje na osobę i aktualny stan.
 • Pożądane rezultaty osiąga się przy pełnym zaangażowaniu oraz stosowaniu się wszystkich zaleceń terapeutycznych wraz z wykonaniem zadań domowych.
 • Sesje odbywają się w gabinecie lub on-line. Sesje zdalne są tak samo skuteczne, jak sesje stacjonarne.
hipnoterapia-anna-kacprzyk-08

Co mówią inni o współpracy...

HIPNOTERAPIA - ZADBAJ O SWÓJ DOBROSTAN

Wyobraź to sobie...

Uwolnisz się wreszcie od tego, co Cię ogranicza i nie pozwala cieszyć się dobrym życiem, na które zasługujesz!

Nie czujesz bólu, jesteś wolny od obaw i lęków, jesteś zdrowy.

Doświadczasz dobrego życia pełnego zdrowia i miłości.

hipnoterapia-anna-kacprzyk-09

Indywidualne sesje terapeutyczne są dla Ciebie gdy:

Jeśli masz wątpliwość czy w Twoim przypadku/ dolegliwości/ trudności hipnoterapia może pomóc, to skontaktuj się ze mną. 

Działam holistycznie, bo wierzę, że harmonia pomiędzy umysłem, ciałem i duszą daje najpiękniejsze efekty.

HIPNOTERAPIA

O hipnozie

W hipnozie nie śpisz, masz pełną kontrolę nad sobą i nad tym, co się dzieje. Jesteś przez całą sesję świadomy/a tego, co się dzieje, a po spotkaniu będziesz pamiętał/a co się stało. Dodatkowo daję sugestię, abyś pamiętał/a wszystko, co wydarzyło się na sesji. Dzięki temu Ty masz świadomość zmiany, a mi na tym właśnie zależy. To nie jest żadne czary-mary, to jest Transformacja przez duże T, na którą wspólnie pracujemy. Tak naprawdę to jest tylko autohipnoza, bo w ten stan wprowadzasz się sam/a dzięki sugestiom, które przyjmujesz ode mnie.

Odprężenie i koncentracja

Hipnoza to stan z jednej strony odprężenia, rozluźnienia ciała i głowy a z drugiej dużej koncentracji na sobie, swoim wnętrzu. To stan zwiększonej podatności na przyjmowanie sugestii.

Podświadomość

Podczas hipnozy jesteś skupiony/a na swoim wnętrzu, emocjach. W transie hipnotycznym masz dostęp do ogromnej bazy danych, jaką posiadasz w swojej podświadomości.

Praca z emocjami

Dzięki hipnozie widzisz, wiesz i czujesz więcej, a to pozwala Ci jeszcze lepiej łączyć fakty i daje Ci możliwość wprowadzania pożądanych zmian na najgłębszych poziomach. Właśnie w podświadomości są nawyki, emocje, wyuczone zachowania, przekonania o sobie, świecie i innych ludziach, a także wszystkie inne programy, zgodnie z którymi działasz, mimo że często to działanie Ci szkodzi.

Pamięć permanentna

Dzięki hipnozie mamy dostęp do pamięci permanentnej tj. wydarzeń sytuacji z całego naszego życia, zaczynając od poczęcia. Nie ma innej metody, która pracowałaby na tak głębokim poziomie w tak łatwy i skuteczny sposób. Jesteśmy w stanie dotrzeć do źródła problemu i go rozwiązać.

Umiejętność umysłu

Hipnoza to naturalna umiejętność umysłu i każdy jest w stanie hipnozy kilka/kilkanaście razy dziennie. Jesteś w delikatnym transie zaraz po obudzeniu, tuż przed zaśnięciem, gdy jesteś kompletnie pochłonięty czytaniem książki lub przejeżdżasz autem 200 km i nie pamiętasz drogi. Dlatego też jest absolutnie bezpieczna.

Aktywny udział

Osoba hipnotyzowana bierze aktywny udział w sesji: odpowiada na pytania, uwalnia, zmienia, przyjmuje sugestie, neutralizuje i transformuje z moją pomocą. Hipnoza jest w 100% bezpieczna, bo zawsze masz kontrolę nad tym, co się dzieje. Ważne jest, aby pracować z osobą z odpowiednimi kwalifikacjami.

hipnoterapia-anna-kacprzyk-06

Co daje hipnoza?

Aby dokonać jakiejkolwiek zmiany, musi się coś zmienić na głębszym, podświadomym poziomie umysłu i bez hipnozy bardzo często jest to bardzo czasochłonne lub wręcz niemożliwe.

Hipnoza jest w stanie zlikwidować każdy problem natury psychologicznej (depresja, fobie, nałogi, stres itp.) oraz psychosomatycznej (choroby i przypadłości pojawiające się jako konsekwencje nierozwiązanych tematów w psychice/umyśle np. niektóre choroby serca, tarczyca, ból każdego rodzaju, nieorganiczna impotencja, i wiele innych).

Ponadto hipnoza działa świetnie jako wsparcie i wzmocnienie każdego działania, ponieważ można: przyśpieszyć naukę nawet dziesięciokrotnie, przyśpieszyć i polepszyć regenerację ciała i umysłu, znacznie polepszyć wyniki w każdym sporcie, zbudować niezachwianą motywację, lepiej zrozumieć siebie i wiele innych.

Dzieje się tak dlatego, że w tym stanie masz szerszy dostęp do wspomnień i emocji, również tych z wczesnego dzieciństwa – dzięki temu celniej i szybciej możesz zlokalizować i uzdrowić faktyczną przyczynę Twoich problemów u jej źródła, zamiast jedynie łagodzić ich objawy.

KONSULTACJA WSTĘPNA

Umów się na konsultację!

Dzięki hipnozie podniesiesz jakość swojego życia w każdym obszarze. Podczas pracy z podświadomością dotrzemy do sedna i przyczyny Twojego problemu i wspólnie go rozwiążemy!

Zalety hipnozy

Hipnoterapia pomaga!

Bardzo ogólnie hipnoza/hipnoterapia:

 • pomaga wprowadzić trwałe i pożądane zmiany praktycznie w każdym obszarze życia- zdrowie, miłość, finanse,
 • pomaga w uwolnieniu się od wielu problemów natury psychicznej i psychosomatycznej,
 • jest wsparciem dla medycyny konwencjonalnej,
 • redukuje stres i napięcie,
 • daje nowe spojrzenie na sytuacje personalne czy zawodowe,
 • pomaga osobom mającym wewnętrzne konflikty i problemy decyzyjne,
 • pozwala wyjść skutecznie z sytuacji kryzysowych,
 • przywraca work-life balans i radość życia,
 • pomaga lepiej zarządzać swoimi emocjami,
 • skutecznie pomaga uwolnić się od schematów również rodowych, niewspierających myśli i nawyków.

Jak nie wiesz, dlaczego coś się dzieje lub właśnie nie dzieje w Twoim życiu — dzięki hipnozie i hipnoterapii znajdziesz na to odpowiedź i wprowadzisz odpowiednie korekty, aby móc cieszyć się dobrym życiem.

FAQ

Ile to kosztuje i jak przygotować się do sesji?

Ceny podaję indywidualnie. Zawsze warto zapytać, to nic nie kosztuje. Proszę, aby osoba przed sesją 24 h nie piła alkoholu, nie zażywała żadnych środków psychoaktywnych zmieniających świadomość, wypiła 1,5-2 litów wody ze szczyptą soli  i była wyspana. Obejrzała także 5 moich nagrań video na FB/YT na temat hipnozy, funkcji umysłu świadomego i podświadomego, sugestii i tego, jak się programujemy.

Jak szybko pojawią się u mnie efekty/ zmiana?

To zależy wielu czynników tj. od Twojego stanu początkowego, oczekiwanej zmiany, stopnia zaangażowania, wykonywania zaleceń dodatkowych pomiędzy sesjami. Nie ma dwóch takich samych osób i takich samych procesów. W większości przypadków widoczne efekty pojawiają się już po pierwszych 2-3 sesjach współpracy. Zdarzają się osoby, dla których 1-2 sesje są wystarczające, aby rozwiązać problem. 

Dlaczego terapia u mnie jest relatywnie tania?

Reprezentuję najlepsze szkoły hipnozy. Moja skuteczność to 99%. Klasyczna terapia często trwa 1-2 lata. Gdzie wizyty są nawet 2-3 razy w miesiącu. Koszt 1 wizyty to 150-250 zł. Czyli całkowity koszt to od 5000 zł do ok. 20000 zł. Bywają również bardziej czarne scenariusze- miałam klientów, którzy brali udział w terapiach kilka lat, kosztowało ich to ok. 50 000 zł, ogrom czasu, trwający i finalnie nierozwiązany problem. Korzystając z mojej pomocy- prawdopodobnie pomogę Ci w 2-3, kilka max. kilkanaście spotkań (w zależności od: ile tematów jest do przepracowania, Twojego zaangażowania i gotowości, złożoności problemu itd.). Zaoszczędzisz tym samym kilka tysięcy złotych, bezcenny czas i będziesz mieć rozwiązany problem/y. Ile dla Ciebie jest warte np. życie bez lęku, bólu? Ile dla Ciebie są warte dobre relacje ze sobą, bądź innymi? Ile dla Ciebie jest warte Twoje szczęście, spokój i spełnienie? Ile dla Ciebie jest warte życie bogate w zdrowie, miłość i pieniądze?

Czy to zadziała dla osób, które nie wierzą w hipnozę.

Tak zadziała. Wiara w hipnozę nie ma tutaj  znaczenia. Ważne jest, aby osoba nie bała się hipnozy, współpracowała, podążała za procesem i nie przeszkadzała zmianom.

Co jeśli w hipnozie ujawnię fakty, których nie chcę wyjawić?

Przebieg sesji jest zachowywany w tajemnicy. Nie może być również wykorzystany jako zeznanie w sądzie. Ja dbam o pełną poufność i Twoje bezpieczeństwo.

Co z sesjami on-line?

Są tak samo skuteczne, jak sesje w gabinecie. Należy się do nich przygotować tak samo, jak do sesji w gabinecie. Należy mieć naładowany laptop, telefon z włączoną kamerką (potrzebuje widzieć twoją twarz i korpus ciała) i najlepiej słuchawki na uszach. Wygodne miejsce do siedzenia, w którym nikt Ci nie będzie przeszkadzał. Woda do picia i zapalone światło (chcę Cię widzieć). Najlepszy sposób połączenia – Skype. Na Skype jestem pod loginem anna.kacprzyk6. Jeśli połączenie internetowe zerwie się, to nic się nie dzieje; otwierasz oczy, przywracasz połączenie i pracujemy dalej.

Jak długo trwa sesja?

Sesja trwa 2 – 2,5h. Określamy cel i co chcemy uzyskać. Robię krótki wywiad i dobieram odpowiednią drogę pracy. Podczas sesji m.in. pozbywamy się wszelakich potencjalnych straszków, które osoba może mieć, aby kolejna sesja przebiegała gładko. Zaczynamy pracę terapeutyczną. 

Jaką skuteczność ma hipnoterapia?

Opublikowane w American Health Magazin badania Dr. Alfreda Barrios podają, że:

 • Skuteczność hipnoterapii to 93% po 6 sesjach (2 miesiące).
 • Psychoanaliza – 38% skuteczności po 600 sesjach
 • Terapia behawioralna – 72% skuteczności po 22 sesjach (średnio 6 miesięcy)

Co z sugestiami w hipnozie? Czy każdą sugestię osoba przyjmuje?

Nie. Nie każdą sugestię osoba przyjmuje.
Jaką przyjmie? Tylko taką, z którą się w 100% zgadza i wie, że będzie działać dla jej dobra! Gdy osoba hipnotyzowana ma wątpliwości, nadzieję lub niezgodę na jakąś sugestię z automatu taka sugestia zostaje zablokowana przez nią i nie zostanie wprowadzona do podświadomości.

Czy każdego da się zahipnotyzować?

Tak, każdego pod warunkiem, że osoba chce i nie ma błędnych przekonań na temat hipnozy. Im człowiek ma wyższe IQ i im ma większą wyobraźnię, tym jest bardziej podatny na hipnozę.

Kiedy hipnoza nie zadziała?

Kiedy osoba tak naprawdę nie chce pomocy lub pomoc jest dla niej obojętna. Kiedy ktoś się boi hipnozy lub ma fałszywe wyobrażenia na jej temat. Kiedy osoba nie współpracuje, a wymagane jest aktywne uczestnictwo w procesie.

Co, jeśli mnie coś wyrwie z hipnozy?

Z hipnozy „wyrwać” możne Cię tylko jakieś zagrożenie życia lub zdrowia np. budynek zacząłby się walić. W innych przypadkach po prostu się z niej wychodzi na sygnał od hipnotyzera. Jeśli podąża się za tym, co mówi hipnoterapeuta, jeśli jego sugestie Ci pasuję i chcesz zmiany to niezależnie od tego, czy słyszysz jakiś hałas, coś Cię swędzi, czy jest Ci niewygodnie, to z hipnozy nie wychodzisz, nawet gdy otworzysz oczy i się zaczniesz poprawiać. Jeśli dobrze podążasz za sugestiami, to wyjdziesz z hipnozy, dopiero gdy hipnotyzer Cię o to poprosi albo gdy sama/sam zdecydujesz, że chcesz wyjść.

Czym w ogóle jest hipnoza?

To stan zwiększonej podatności na przyjmowanie sugestii. Stan z jednej strony odprężenia, rozluźnienia ciała i głowy a z drugiej dużej koncentracji na sobie, swoim wnętrzu.
Podczas hipnozy jesteś skupiony/a na swoim wnętrzu i emocjach, które się pojawiają, a one dają Ci informację, z którą możesz zrobić to, co potrzebujesz, aby finalnie czuć się dobrze; masz dostęp do podświadomości, a to daje Ci możliwość wprowadzania pożądanych zmian na najgłębszych poziomach, dlatego jest to tak skuteczna metoda pracy.

 

Czy hipnoza jest bezpieczna?

Hipnoza jest w 100% bezpieczna, bo zawsze masz kontrolę nad tym, co się dzieje. Ważne jest, aby pracować z osobą z odpowiednimi kwalifikacjami. Podczas hipnozy Twój umysł jest czysty. Masz dostęp do ogromnej bazy danych, jaką masz w podświadomości. Tak naprawdę widzisz, wiesz i czujesz więcej, a to pozwala Ci jeszcze lepiej łączyć fakty i je transformować.  Hipnoza to naturalna umiejętność umysłu i każdy jest w stanie hipnozy kilka razy dziennie, np. zaraz po przebudzeniu, kiedy jest zaczytany w książce i zostawił cały zewnętrzny świat, kiedy słucha muzyki i nic poza nią się nie liczy. Dlatego też jest absolutnie bezpieczna.

Co daje hipnoterapia?

Hipnoterapia pomaga w uwolnieniu się od wielu problemów natury psychicznej i psychosomatycznej. Jest wsparciem dla medycyny konwencjonalnej. Redukuje stres i napięcie. Daje nowe spojrzenie na sytuacje personalne czy zawodowe. Pomaga osobom mającym wewnętrzne konflikty i problemy decyzyjne. Pozwala wyjść skutecznie z sytuacji kryzysowych. Hipnoterapia przywraca work-life balans i radość życia. Pomaga lepiej zarządzać swoimi emocjami.

Czy hipnotyzer/hipnoterapeuta ma zdolność kontrolowania mojego umysłu?

Nie! Nikt nie może kontrolować Twojego umysłu, jeśli mu na to nie pozwolisz. Funkcja krytyczna umysłu świadomego nigdy do końca się nie wyłącza (nawet w stanie transu hipnotycznego). Osoba biorąca udział w sesji przyjmuje tylko dobre, pozytywne i zgodne z jej systemem moralnym sugestie.

Czy mogę się nie wybudzić z hipnozy?

Podczas sesji hipnozy NIE ŚPISZ. Nie ma się więc z czego wybudzać. Masz zamknięte oczy, aby być bardziej skoncentrowanym na procesie i nie rozpraszać się. Podczas transu hipnotycznego jesteś w dużo większej świadomości niż normalnie i masz pełną kontrolę.

Kto ze znanych osób korzystał z hipnozy?

 • sportowcy (Tiger Woods – poprawa koncentracji),
 • artyści (Wolfgang Amadeusz Mozart, Sergiusz Rachmaninow),
 • naukowcy (Thomas Edison, Albert Einstein),
 • politycy (Sir Winston Churchill),
 • aktorzy i piosenkarze (Julia Roberts, Geri Halliwell, Kevin Costner),
 • popularne osoby ze świata mediów, arystokracji, polityki (Jackie Kennedy Onassis, Martha Stewart, Ellen DeGeneres, Kate Middleton – hypnoBirthing).

Co na to kościół i nauka?

Współczesna hipnoza została uznana i zatwierdzona w 1958r przez American Medical Association; w 1961r przez The American Psychiatric Association. W Wielkiej Brytanii hipnoza została uznana za oficjalną technikę terapeutyczną w 1951 (The British Medical Association). Kościół katolicki za sprawą papieża Piusa XII w roku 1956 poparł stosowanie hipnozy jako skutecznej metody do pracy terapeutycznej i pracy z bólem (za przykład podał niesamowitą skuteczność przy zlikwidowaniu bóli porodowych). Do chwili obecnej nie ma nic przeciwko.

HIPNOTERAPIA — KONSULTACJA WSTĘPNA

Umów się na wstępną konsultację!

Jeśli chcesz uwolnić się ograniczeń i zacząć zwyczajnie cieszyć życiem, na które zasługujesz, to już teraz umów się na pierwszą indywidualną sesję! Hipnoterapia jest w stanie Ci skutecznie pomóc.

Scroll to Top