Cześć, jestem Anna!

Hipnoterapeuta, trener mentalny, coach, kobieta transformacji i sukcesu, która pomaga zmieniać życie. Pomagam żyć Żywym życiem, bogatym w zdrowie, miłość i pieniądze. Pomagam innym tworzyć ich dobrostan.

trener-mentalny-anna-kacprzyk

Hipnoterapeuta, trener mentalny, coach, kobieta transformacji i sukcesu

W swojej pracy łączę różne style hipnozy: elmanowską, analogową, konwersacyjną, ericksonowską, elementy NLP, coaching, trening mentalny, biologię totalną, pracę z rodem wszystko po to, aby jak najlepiej dopasować techniki do osoby, z którą pracuję.

Szybko odnajduję źródło problemu, ułatwiam skutecznie je zneutralizować oraz wspieram we wprowadzeniu oczekiwanej zmiany, aby osoba w pełni mogła wykorzystywać swój potencjał i cieszyć się życiem.

Działam holistycznie, bo wierzę, że harmonia pomiędzy umysłem, ciałem i duszą daje najpiękniejsze efekty.

Fascynuje mnie umysł i jego siła. A już to, co możemy zrobić z naszą rzeczywistością i nami samymi, gdy połączymy jego możliwości z sercem, to jest magia, o którą warto zabiegać.

HIPNOTERAPEUTA, TRENER MENTALNY, COACH

Poznaj moje kompetencje

Jestem absolwentką najlepszej szkoły hipnozy i hipnoterapii OMNI Hypnosis Training Center. Profesjonalna Hipnoterapia OMNI Hypnosis Training Center jest jedyną na świecie z certyfikatem ISO 9001. Należę też do National Guild of Hypnotists oraz International Board of Hypnosis.

Zadbaj o miłość, zdrowie, relacje ze sobą i innymi

W tematach szeroko pojętego ZDROWIA, MIŁOŚCI I RELACJI ZE SOBĄ ORAZ Z INNYMI — pomagam podczas indywidualnych sesji terapeutycznych.

W temacie PIENIĄDZA pomagam i pracuję tylko i wyłącznie w programie, który powstał na podstawie moich bogatych, osobistych doświadczeń.

Jestem współautorem książek: Doskonale Niedoskonali, #SZEFOWE oraz Polscy Przedsiębiorcy  – droga do sukcesu (premiera luty 2024). Czuję się Kobietą kompletną, szczęściarą z wyboru, istotą świadomą siebie, życia i ciekawą świata. Cenię sobie wysoką jakość życia i o nią dbam.

trener-mentalny-anna-kacprzyk-01
Lat doświadczenia
Ważnych certyfikatów
Godzin sesji
Historii sukcesu

Co mówią moi klienci...

HIPNOTERAPEUTA, TRENER MENTALNY, COACH

Jak to się zaczęło?

Po 18 latach funkcjonowania w świecie twardego biznesu na kluczowych stanowiskach gdzie zajmowałam się sprzedażą, zarządzaniem oraz tworzeniem strategii rozwoju firmy przyszedł czas na zmianę. Zmianę trochę wymuszoną przez wszechświat. Zapytasz dlaczego?

Bo z jednej strony realizowałam się i czułam, że rozwijam się w firmie, dla której pracowałam. Z drugiej puzzle tak szybko się pozmieniały, bo zaledwie w ciągu kilku miesięcy, że przyszedł czas, powiedzieć dziękuję.

W tematach samorozwoju byłam od dawna. A przyczyną była chęć rozwoju siebie, ale również poczucie, że coś jest nie tak, że można żyć inaczej, pełniej z większą radością w środku…

Najpierw był coaching, potem kolejne warsztaty, kursy, książki. Wówczas robiłam to z myślą o swojej osobie. Chciałam żyć pełnią życia i porzucić wszystko to, co mnie blokowało i nie pozwalało czuć się w pełni szczęśliwą.

Rozwój stał się moją pasją. Poświęciłam wiele godzin, miesięcy, pieniędzy na to, aby poczuć się ze sobą dobrze. I w końcu to się stało! Potem zostałam trenerem mentalnym. Działałam jednocześnie w biznesie i jako trener.

Kiedy rozstałam się z firmą, z którą byłam związana tyle lat nastała cisza. I pytanie, co teraz? W środku wiedziałam od razu, że teraz czas poświęcić się w 100% tematom rozwojowym i pomaganiu innym. Zaraz do kompletu przyszła hipnoza i hipnoterapia. To był strzał w 10 – poczułam ją od razu i wiedziałam, że to jest to!

Wiedziałam, że hipnoza stanie się głównym  narzędziem pomocy innym. Wciągnęła i pochłonęła mnie kompletnie. To dzięki niej mogę dzielić się całą wiedzą i doświadczeniem, które zdobyłam przez wszystkie te lata. Od zawsze słuchałam swojej intuicji. Nigdy mnie nie zawiodła, tym razem również. Dla mnie to wisienka na torcie.

Przeszłam długą, całkiem krętą drogę, aby dojść do miejsca, gdzie od kilku lat czuję się rewelacyjnie ze sobą i z życiem. Doświadczałam, zmieniałam, praktykowałam i sprawdzałam na sobie.

Dzięki hipnozie w hipnoterapii połączyłam w sobie kolejne kropki. Przeszłam procesy, które pomogły mi żyć Żywym i pełnym życiem, bogatym w zdrowie, pieniądze i miłość.

Nadal się uczę i doskonalę. Daje mi to poczucie rozwoju i nowe umiejętności, aby jeszcze lepiej pomagać. Obecnie moja skuteczność to 99%.

Bardzo dbam o swoją energię, a to przekłada się na efektywność sesji z moimi klientami.

MATERIAŁY VIDEO

O hipnoterapii i nie tylko...

Na moim kanale YouTube znajdziesz wiele inspirującej i darmowej treści na temat wpływu hipnozy/ hipnoterapii na wiele aspektów naszego codziennego życia. Zapraszam Cię do skorzystania.

Dlaczego to robię?

Bo wierzę, że każdy zasługuje, aby żyć żywym życiem tzn. bogatym w pieniądze, zdrowie i miłość.

Bo wierzę, że każdy, kto się zdecyduje, może żyć dobrze (dla każdego będzie to znaczyło co innego).

Bo wierzę, że życie z lekkością jest dostępne dla każdego, sami jesteśmy odpowiedzialni za swój dobrostan i go tworzymy.

Wierzę, że żyjemy po to, aby cieszyć się życiem i go doświadczać, a nie walczyć z nim i ze sobą. 

Tak wymaga to zaangażowania. Bo dobre życie wymaga zaangażowania i naszej świadomej obecności w nim. 

Jeśli chcesz żyć na swój sposób pełniej, spokojniej, w większej obfitości finansowej i nie tracić energii ani czasu na walkę z życiem to zapraszam Cię serdecznie do współpracy.

Jeśli potrzebujesz wsparcia, motywacji i masz w sobie gotowość na zmiany, to również zapraszam. Jestem tutaj dla Ciebie!

trener-mentalny-anna-kacprzyk-04

Umów się teraz na konsultację!

Umów się już teraz na bezpłatną konsultację wstępną. Nie czekaj na lepszy moment, ten jest idealny!

Scroll to Top