Sztuka zarabiania z lekkością

Czyli jak w kilku prostych krokach zacząć realizować siebie bez walki i jak zarabiać więcej. Program dla Kobiet, które chcą czuć się i być spełnioną Bogatą Kobietą, zarabiającą z łatwością pieniądze.

Sztuka zarabiania z lekkością - jak zarabiać więcej

Poczuj się spełnioną Bogatą Kobietą!

Ten autorski program to wyjątkowy proces transformacji dla wszystkich kobiet, które pracują na stanowiskach managerskich, są liderkami, dyrektorkami, prowadzą lub zaczynają rozwijać swój biznes.

JAK ZARABIAĆ WIĘCEJ

Mam dla Ciebie dobrą wiadomość!

Wiem, jak zarabiać pieniądze z lekkością, wiem, jak zarabiać więcej! Dziś sama tego doświadczam, choć przeszłam długą drogę i popełniłam kilka błędów. Odniosłam jednak sukces - uwolniłam blokady i emocje, zmieniłam schematy myślowe w swojej podświadomości na temat zarabiania pieniędzy. Teraz przejdę ten proces razem z Tobą.

PROGRAM DLA KOBIET

Pomogę Ci zarabiać pieniądze z lekkością i spełnić marzenie o niezależności finansowej.

NOWY MINDSET

Zmienisz myślenie o sobie, pieniądzach i zarabianiu — nowy mindset, który pozwoli Ci zarabiać więcej. W 90% mindset odpowiada za Twój sukces pozostałe 10% to reklama i strategia.

WIARA W SIEBIE

Zaczniesz wierzyć w siebie i swoje możliwości — tym samym większa obfitość stopniowo sama zaczynie się manifestować w życiu. Twoje działania biznesowe będą przynosić efekty!

NIEZALEŻNOŚĆ

Poczujesz się niezależna, zaczniesz żyć całą sobą, bo pozbędziesz się kłujących szpilek w sobie i zaczniesz zachowywać się jak Bogata Kobieta.

HARMONIA W TOBIE

Rozwiniesz skrzydła i zaczniesz kwitnąć jako kobieta w biznesie, wróci harmonia w działaniu i w życiu, bo emocje, które blokowały Cię odeszły.

ROZWÓJ BIZNESU

Łatwiej będzie Ci pozyskać nowych, wartościowych klientów, którzy doceniają Twoją pracę i za nią zapłacą, tym samym pojawi się radość i uczucie spełnienie.

SWOBODA FINANSOWA

Marzenia o swobodzie finansowej zaczną stawać się stopniowo rzeczywistością, bo to COŚ, co trzymało i nie chciało puścić… odeszło i zrobiło miejsce na NOWE i większe pieniądze.

anna-kacprzyk-hipnoterapia-04

Hipnoterapeuta, trener mentalny, coach

Jestem kobietą transformacji i sukcesu, która pomaga innym znaleźć drogę do tego, jak zarabiać więcej z lekkością. Z biznesem i tematem pieniądza jestem związana od zawsze. Byłam w roli kupującej — kupowałam za grube miliony. Sprawdziłam się w roli jako sprzedająca — sprzedawałam i byłam odpowiedzialna za milionowe budżety. Zarobiłam nie jeden milion dla siebie.

Byłam w tym miejscu co Ty teraz...

 • Zajmowałam kluczowe stanowiska, zarabiałam duże pieniądze i niby wszystko było w porządku, ale w środku COŚ trzymało i nie chciało puścić, bywało, że gościła tam pustka i nie czułam pełni szczęścia.
 • Pracowałam dla “kogoś” i jednocześnie rozwijałam swój biznes i trudno mi było to pogodzić. Chciałam czegoś nowego, ale nie wierzyłam, że mogę to zrobić; bałam się, że sobie nie poradzę.
 • Rozwijałam swój własny biznes i mierzyłam się z wątpliwościami, trudnościami, aby zaufać sobie na maxa i swojemu sercu, pozyskiwaniem idealnych klientów, wewnętrzną presją, którą sobie sama robiłam, brakiem absolutnej wiary w siebie, lękami przed sukcesem, porażką czy konkurencją…

Przeszłam drogę, dzięki, której zmieniło się moje postrzeganie na temat zarabiania pieniędzy. Jeśli chcesz zarabiać więcej z lekkością i poczuć się spełnioną Kobietą — skontaktuj się ze mną.

jak-zarabiac-wiecej-anna-kacprzyk-05

Co mówią moi klienci...

ZACZNIJ ZRABIAĆ Z LEKKOŚCIĄ

Teraz wyobraź sobie...

Jesteś niezależna, zarabiasz więcej, bez presji i wewnętrznych ograniczeń — budujesz pełne i bogate życie!

Masz niezachwianą wiarę w siebie, swoje umiejętności/produkt i czujesz swoją moc.

Zarabiasz więcej z lekkością i przyjemnością i masz z tego nieziemską satysfakcję.

Twoje ciało jest wolne od napięcia i wewnętrznej presji.

Skończyłaś z wysiłkową, ciężką pracą, do której nie masz już serca i pracujesz zgodnie z głosem duszy.

Przestajesz bać się obniżenia standardów swojego życia i że nie znajdziesz lepszej pracy.

Jesteś wystarczającą, aby zarabiać dużo większe kwoty pieniędzy niż obecnie.

Cieszysz się swoją pracą i przestajesz słyszeć w sobie ten głos, który powtarza "tylko tyle!...tak, to każdy potrafi!".

Cieszysz się sobą, zarabianiem, wydawaniem i korzystaniem z bogatego życia.

jak-zarabiac-wiecej-anna-kacprzyk-04

Program Sztuka zarabiania z lekkością

 • To głęboki i intensywny proces zmiany dopasowany do Twojej osoby i Twoich potrzeb, który da Ci odpowiedzi na pytanie — jak zarabiać więcej z lekkością.
 • Proces trwa w zależności od wybranego pakietu Minimum/ Premium/ Prestiż/ VIP od 4  do 12 miesięcy lub więcej.
 • W zależności od wybranego pakietu przeprowadzę z Tobą od 10 do 39 godzin indywidualnej pracy z podświadomością na sesjach on-line lub w gabinecie (1 sesja to 2-2,5h).
 • Otrzymasz zadania oraz nagrania do samodzielnego wysłuchania w zaciszu domowym. 
 • Dostaniesz propozycję nowych nawyków do wprowadzenia w  życie oraz poznasz rytuały bogactwa.
 • Dowiesz się, jak masz pracować z energią pieniądza i co lubią pieniądze.
 • Nauczę Cię, jak masz pracować ze sobą, aby spokój i obfitość był Twoją codziennością. 
 • Nauczę Cię  zasad podnoszenia jakości życia i bogacenia się.

Przepracowując temat pieniądza, zmienisz obraz siebie, własne nawyki myślowe, zachowania i reakcje. Zyskasz poprawę w finansach oraz w zdrowiu, relacjach z innymi i miłość do siebie. Bo to wszystko jest ze sobą powiązane!

Zarezerwuj bezpłatną konsultację

Wybierz termin konsultacji!

KROK 1

Wybierz z dogodny termin i wypełnij ankietę.

KROK 2

Konsultacja

KROK 3

Twoja decyzja.

Program Sztuka zarabiania z lekkością będzie dla Ciebie idealnym rozwiązaniem, jeżeli:

Oferuję Ci, intensywny proces, podczas którego dotrzemy do źródeł  Twojej obecnej sytuacji. Pomogę Ci przepracować temat pieniądza na najgłębszym podświadomym  poziomie. Będę Cię indywidualnie wspierać w zmianie, abyś finalnie stała się Bogatą Kobietą, która kocha pieniądze z wzajemnością.

jak-zarabiac-wiecej-anna-kacprzyk-02

FAQ

Ile to kosztuje?

Ceny pakietów (Mini/ Premium/ Prestiż/ VIP) podaję podczas bezpłatnej konsultacji, na którą tutaj możesz się umówić.

Czy to zadziała w moim/każdym przypadku?

Oczywiście, że tak! Jeśli jesteś kobietą, która jest: zdeterminowana, otwarta na proces i zmiany, umiejącą stanąć w prawdzie i szczerości przed samą sobą, która potrafi zaufać mi, osobie, która z podobnymi tematami pracuje każdego dnia to TAK, jestem w stanie Ci pomóc.
Jeśli przerzucasz odpowiedzialność na innych, oczekujesz cudów, a sama nie dajesz zbyt wiele to NIE, niestety nie jestem Ci w stanie pomóc.

Jak szybko pojawią się u mnie efekty/ zmiana?

Efekty i szybkość ich pojawienia się zależą od:

 • Twojego zaangażowania i jakości pracy, jaką wykonasz na sesjach i pomiędzy sesjami.
 • Szybkości wprowadzenia przez Ciebie nowych zasad i ich konsekwentnego powtarzania.
 • Otwartości na zmianę i zdeterminowania.
 • Świadomości, w jakim miejscu jesteś teraz oraz Twojego wyjściowego stanu emocjonalnego, oraz finansowego.
 • Pakietu, jaki wykupisz – jego zwartość, ilość indywidualnych godzin pracy z podświadomością ma ogromny wpływ na ilość przepracowanych tematów a tym samym na efekt końcowy.

Jak przygotować się do sesji?

Proszę, aby osoba przed sesją 24 h nie piła alkoholu, nie zażywała żadnych środków psychoaktywnych zmieniających świadomość, wypiła 1,5-2 litów wody ze szczyptą soli  i była wyspana. Obejrzała także 5 moich nagrań video na FB/YT na temat hipnozy, funkcji umysłu świadomego i podświadomego, sugestii i tego, jak się programujemy.

BEZPŁATNA KONSULTACJA

Umów się na konsultację!

Jeśli pragniesz stać się niezależną Bogatą Kobietą, która spełnia siebie i zarabia więcej pieniędzy z lekkością to umów się teraz na bezpłatną konsultację.

Scroll to Top