Sztuka zarabiania z łatwością

Czyli jak w kilku prostych krokach zacząć budować swój dobrobyt mniej wysiłkowo i jak dużo zarabiać. Program dla mężczyzn, którzy chcą realizować siebie bez zbędnej presji i zarabiać dużo mniejszym kosztem siebie.

Sztuka zarabiania z łatwością - jak DUŻO zarabiać

Zacznij zarabiać duże pieniądze!

Ten autorski program to proces transformacji dla wszystkich mężczyzn, którzy pracują na stanowiskach managerskich, są liderami, dyrektorami, przedsiębiorcami, prowadzą lub zaczynają rozwijać własny biznes.

JAK DUŻO ZARABIAĆ BEZ PRESJI

Mam dla Ciebie dobrą wiadomość!

Wiem, jak zarabiać dużo pieniędzy bez presji! Dziś sama tego doświadczam, choć przeszłam długą drogę i popełniłam kilka błędów. Odniosłam jednak sukces - uwolniłam blokady i emocje, zmieniłam schematy myślowe i programy w swojej podświadomości na temat zarabiania pieniędzy. Teraz przejdę przez ten proces razem z Tobą.

PROGRAM DLA MĘŻCZYZN

Pomogę Ci zarabiać pieniądze mniej wysiłkowo i zbudować dobrobyt dla siebie i bliskich.

NOWY MINDSET

Zmienisz myślenie o sobie, pieniądzach i zarabianiu — nowy mindset, który pozwoli Ci zarabiać więcej. W 90% mindset odpowiada za Twój sukces pozostałe 10% to reklama i strategia.

WIARA W SIEBIE

Poczujesz moc w sobie i będziesz wiedział, jak ją utrzymać. Zaczniesz wierzyć w siebie i swoje możliwości, a tym samym Twoje działania biznesowe będą przynosić efekty!

ROZWÓJ BIZNESU

Będziesz wiedział, co i jak zrobić, aby wejść na kolejny poziom zarabiania pieniędzy i realizować swoje cele finansowe.

SWOBODA FINANSOWA

Marzenia o swobodzie finansowej zaczną stawać się rzeczywistością, bo to COŚ, co trzymało i nie chciało puścić… odeszło i zrobiło miejsce na NOWE i większe pieniądze.

anna-kacprzyk-hipnoterapia-04

Hipnoterapeuta, trener mentalny, coach

Jestem kobietą transformacji i sukcesu, która pomaga innym znaleźć drogę do tego, jak dużo zarabiać bez presji. Z biznesem i tematem pieniądza jestem związana od zawsze. Byłam w roli kupującej — kupowałam za grube miliony. Sprawdziłam się w roli jako sprzedająca — sprzedawałam i byłam odpowiedzialna za milionowe budżety. Zarobiłam nie jeden milion dla siebie.

Byłam w tym miejscu co Ty teraz...

 • Zajmowałam kluczowe stanowiska, zarabiałam duże pieniądze i niby wszystko było w porządku, ale w środku COŚ trzymało i nie chciało puścić, bywało, że gościła tam pustka i nie czułam pełni szczęścia.
 • Pracowałam dla “kogoś” i jednocześnie rozwijałam swój biznes i trudno mi było to pogodzić. Chciałam czegoś nowego, ale nie wierzyłam, że mogę to zrobić; bałam się, że sobie nie poradzę.
 • Rozwijałam swój własny biznes i mierzyłam się z wątpliwościami, trudnościami: pozyskiwaniem idealnych klientów, wewnętrzną presją, którą sobie sama robiłam, brakiem absolutnej wiary w siebie, lękami przed sukcesem, porażką czy konkurencją…

Przeszłam drogę, dzięki, której zmieniło się moje postrzeganie na temat zarabiania pieniędzy. Jeśli chcesz dużo zarabiać bez presji i w zgodzie ze sobą — skontaktuj się ze mną.

jak-duzo-zarabiac-anna-kacprzyk

Co mówią moi klienci...

ZACZNIJ ZRABIAĆ BEZ PRESJI

Teraz wyobraź sobie...

Jesteś Bogatym Mężczyzną — zarabiasz duże pieniądze i realizujesz siebie bez wewnętrznej presji!

Nie naginasz własnych reguł, przestajesz walczyć i przeprogramowałeś umysł na bogactwo.

Zaczynasz tworzyć swój dobrobyt wolny od wewnętrznej presji, ze spokojem w środku.

Przestajesz kręcić się w kółko, uwalniasz swoją głowę i masz lepszą jakość w życiu.

Budujesz swój majątek mniej wysiłkowo i realizujesz siebie i swoje cele bez ciśnienia.

jak-duzo-zarabiac-anna-kacprzyk-01

Program Sztuka zarabiania z łatwością

 • To głęboki i intensywny proces zmiany dopasowany do Twojej osoby i Twoich potrzeb, który da Ci odpowiedzi na pytanie — jak zarabiać dużo więcej z łatwością. 
 • Proces trwa w zależności od wybranego pakietu Minimum/ Premium/ Prestiż/ VIP od 4  do 12 miesięcy lub więcej.
 • W zależności od wybranego pakietu przeprowadzę z Tobą od 10 do 39 godzin indywidualnej pracy z podświadomością na sesjach on-line lub w gabinecie (1 sesja to 2-2,5h).
 • Otrzymasz zadania oraz nagrania do samodzielnego wysłuchania w zaciszu domowym. 
 • Dostaniesz propozycję nowych nawyków do wprowadzenia w  życie oraz poznasz rytuały bogactwa.
 • Dowiesz się, jak masz pracować z energią pieniądza i co lubią pieniądze.
 • Nauczę Cię, jak masz pracować ze sobą, aby spokój i obfitość był Twoją codziennością. 
 • Nauczę Cię  zasad podnoszenia jakości życia i bogacenia się.

Przepracowując temat pieniądza, zmienisz obraz siebie, własne nawyki myślowe, zachowania i reakcje. Zyskasz poprawę w finansach oraz w zdrowiu, relacjach z innymi i ze sobą. Bo to wszystko jest ze sobą powiązane!

Zarezerwuj bezpłatną konsultację

Wybierz termin konsultacji!

KROK 1

Wybierz dogodny termin i wypełnij ankietę.

KROK 2

Konsultacja

KROK 3

Twoja decyzja.

Program Sztuka zarabiania z łatwością będzie dla Ciebie idealnym rozwiązaniem, jeżeli:

Oferuję Ci, intensywny proces, podczas którego dotrzemy do źródeł  Twojej obecnej sytuacji. Pomogę Ci przepracować temat pieniądza na najgłębszym podświadomym  poziomie. Będę Cię indywidualnie wspierać w zmianie, abyś finalnie stał się Bogatym Mężczyzną, który tworzy swój dobrobyt skutecznie.

jak-duzo-zarabiac-anna-kacprzyk-02

FAQ

Ile to kosztuje?

Ceny pakietów (Mini/ Premium/ Prestiż/ VIP) podaję podczas bezpłatnej konsultacji, na którą tutaj możesz się umówić.

Czy to zadziała w moim/każdym przypadku?

Oczywiście, że tak! Jeśli jesteś osobą, która jest: zdeterminowana, otwarta na proces i zmiany, umiejącą stanąć w prawdzie i szczerości przed samym sobą, która potrafi zaufać mi, osobie, która z podobnymi tematami pracuje każdego dnia to TAK, jestem w stanie Ci pomóc.
Jeśli przerzucasz odpowiedzialność na innych, oczekujesz cudów, a sam nie dajesz zbyt wiele to NIE, niestety nie jestem Ci w stanie pomóc.

Jak szybko pojawią się u mnie efekty/ zmiana?

Efekty i szybkość ich pojawienia się zależą od:

 • Twojego zaangażowania i jakości pracy, jaką wykonasz na sesjach i pomiędzy sesjami.
 • Szybkości wprowadzenia przez Ciebie nowych zasad i ich konsekwentnego powtarzania.
 • Otwartości na zmianę i zdeterminowania.
 • Świadomości, w jakim miejscu jesteś teraz oraz Twojego wyjściowego stanu emocjonalnego, oraz finansowego.
 • Pakietu, jaki wykupisz – jego zwartość, ilość indywidualnych godzin pracy z podświadomością ma ogromny wpływ na ilość przepracowanych tematów a tym samym na efekt końcowy.

Jak przygotować się do sesji?

Proszę, aby osoba przed sesją 24 h nie piła alkoholu, nie zażywała żadnych środków psychoaktywnych zmieniających świadomość, wypiła 1,5-2 litów wody ze szczyptą soli  i była wyspana. Obejrzała także 5 moich nagrań video na FB/YT na temat hipnozy, funkcji umysłu świadomego i podświadomego, sugestii i tego, jak się programujemy.

BEZPŁATNA KONSULTACJA

Umów się na konsultację!

Jeśli pragniesz stać się pewnym siebie Bogatym Mężczyzną, który rozwija się i zarabia dużo więcej pieniędzy bez presji, to umów się teraz na bezpłatną konsultację.

Scroll to Top