bogaci-ludzie-blog-img-anna-kacprzyk

Zacznij myśleć, jak bogaci ludzie! Zobacz, jak mieć mindset bogatej osoby.

Modne ostatnio słowo- MINDSET. Co to takiego? Jaki ma na nas wpływ? Czy możemy go zmieniać? Jeśli tak- to jak to robić? Jak się ma mindset do bogactwa? Jaki mindest mają bogaci ludzie?

Mindset to nasz sposób myślenia, postawa, którą reprezentujemy, podejście do tematu, nastawienie, perspektywa. To jaki on jest określa-  jak działamy, jakie mamy nawyki, a to determinuje z kolei, jakie decyzje podejmujemy i tym samym daje określone rezultaty.

Bo od myśli wszystko się zaczyna. Jak myślisz o swojej pracy, karierze, zarabianiu, sobie tak masz w swojej rzeczywistości. Na czym skupiasz swoją uwagę? Na tym, że NIE masz? Czy na tym co masz i jak to powiększyć? To na czym się skupiasz, rośnie. Energia (zgodnie z prawem fizyki kwantowej) zawsze podąża za uwagą. Jeśli jesteś w braku również mentalnie, nie stworzysz obfitości i bogactwa.

Jeśli tworzysz i kreujesz z miejsca obfitości, to rośnie i pomnaża się i tak właśnie działają bogaci ludzie. Niby to takie proste, A jednak niewielu potrafi. To, z jakiego miejsca działasz, określa, jaką masz postawę do zarabiania pieniędzy.

Odpowiedź sobie proszę na bardzo ważne pytanie. Czy uciekasz od biedy? Czy może jednak dążysz do bogactwa?

Bogaci ludzie myślą inaczej

Za tym kryje się zasadnicza różnica czy będziesz pomnażał swój majątek, czy wręcz przeciwnie. Bogaci ludzie pomnażają swoje bogactwo, zwiększają swój majątek, dobrobyt i się tym bawią, cieszą. Tworzą nowe projekty, firmy, usługi  i bawią się tym niczym klockami lego.

Widzisz problem czy dostrzegasz okazję? Zmiana perspektywy – zmienia wszystko.

Jesteś w pozycji i postawie ofiary? Czyli = Nic nie mogę, wszystko mnie przerasta, inni są źli i mnie krzywdzą, to ich wina…zły los rzuca mi kłody pod nogi…

Czy wprost przeciwnie, reprezentujesz postawę: Mogę to osiągnąć! To tylko kwestia czasu i zaangażowania. Stać mnie na to, aby to zrobić…

Jaka postawę reprezentujesz Ty? Jeśli jesteś w trybie ofiara – to koniecznie musisz to zmienić jeśli chcesz iść po więcej pieniędzy, dostatku, radości. Bogaci ludzie są zdecydowanie w postawie wygrany zwycięzca.

Bogaci ludzie są optymistami

Twoje nastawienie jest pozytywne? Czy negatywne? Widzisz przysłowiową szklankę do połowy pełną czy pustą? To obrazuje, jak działasz w biznesie i jak do Ciebie będą płynąć pieniądze. Pieniądze nie idą do braku. Pieniądze idą do radości, lekkości, działania.

Co z tym zrobić? Jak to zmieniać, aby należeć do osób, które świat widzą jako pełen możliwości, a nie  niebezpieczeństw.

Po pierwsze to można ćwiczyć, aby finalnie wyćwiczyć. Chociażby stosując trening uważności, wdzięczności i skupiania się na tym dobrym co już jest; to robi część roboty.  Można to również zmienić i w tym pomagam na sesjach. Czyli pomagam klientom  w takich tematach jak  zaprzestanie uprawiania czarnowidztwa (często mamy to po naszych rodzicach, tak przynajmniej było w przypadkach, w których pomagałam), usilna potrzeba pisania tzw. czarnych scenariuszy w swojej głowie, natrętne niewspomagające myśli. Uwolnienie się od tego robi ogromny progres w kierunku mindsetu osoby bogatej.

Sposób myślenia  jest filtrem, przez który widzimy świat, to on określa nasze spojrzenie na życie. A na sposób myślenia wpływają przekonania. A że temat przekonań jest obszernym tematem, zapraszam Cię do poczytania więcej o nich.

Przeczytaj także: Dlaczego przekonania są aż tak ważne jeśli chodzi o zarabianie pieniędzy?

Co na to wszystko wpływa jeszcze? Jako pierwsze wymienię oczywiście twój rodzinny dom i otoczenie, w którym dorastałeś/aś.

Następnie niezmiernie ważne jest, w jakim towarzystwie obracasz się jako dorosły. Reguła dłoni = czyli jak ogromny wpływ na nas ma 5 osób, z którymi najczęściej przebywamy. To jak oni się zachowują, jak myślą, o czym rozmawiają i w jaki sposób itd. Ma na nas bezpośredni wpływ. Dlatego bogaci ludzie trzymają się razem. Bogaci ludzie, będąc tego świadomym, uważnie wybierają osoby do swojego najbliższego otoczenia. Jesteś sumą tych 5 osób.

Uważaj również czym karmisz mózg – co oglądasz w mediach? Co czytasz? Jeśli faszerujesz go negatywnymi perspektywami, nie pomagasz sobie. Jeśli karmisz siebie tragediami, trudnymi wydarzeniami na świecie, zajmujesz  i przesadnie skupiasz się na inflacji, zamiast skupiać się na zarabianiu, nie dziw się, że masz, jak masz.

Uważaj, o czym myślisz!

Twoje rezultaty, Twoja jakość życia, pracy są takie jak Twoje myśli o sobie samym na najgłębszym poziomie.

Łatwo powiedzieć: wierz w siebie, czuj się wystarczająco dobry, aby mieć na koncie 10/50 /100 tysięcy czy milion a będziesz mieć, nie bój się i działaj, trudniej zrobić!

W Internecie głośno jest o mentalności bogatych ludzi… niewielu jednak faktycznie pomaga  w procesie, aby tak się poczuć, aby faktycznie stać się osobą mentalnie bogatą. Niewielu poprowadzi Cię za rękę i pomoże rzeczywiście stać się taką osobą i pomoże INDYWIDUALNIE przejść przez zmianę. Niewielu pomoże Ci faktycznie należeć do kręgu bogatych ludzi.

Ja biorę Cię za rękę i indywidualnie przeprowadzam Cię przez transformację. Niemniej jednak największą pracę wykonujesz sam przy mojej pomocy i wsparciu. Bo to w Tobie ma nastąpić zmiana myślenia, uwolnienia się od starych schematów myślenia i działania. W pracy z klientami dość dużo czasu poświęcam na zmianę schematów myślowych- szukam ich źródła i wspólnie to zmieniamy, a potem Ty wdrażasz w życie.

Ja ogarniam proces, a Ty w nim jesteś zaangażowany na 110%  najlepiej. Wówczas będą efekty, jakich oczekujemy i Ty i ja. Bo ja chcę Twojego szczęścia, bogactwa i dobrobytu.

Bogaci ludzie. Chcesz należeć do nich i Ty?

Jeśli rezonuje to z Tobą, jeśli jest to o Tobie, to zapraszam, z chęcią pomogę.

Zapisy na bezpłatne indywidualne konsultacje:

Dla Kobiet https://annakacprzyk.pl/jak-zarabiac-wiecej/

Dla Mężczyzn https://annakacprzyk.pl/jak-duzo-zarabiac/

Bogatych myśli!

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top